הקהילה שלנו

נעים להכיר, אנחנו הנגרים, קהילת הנגרים!

זה לא במקרה שדווקא בימים אלו, בהם הזמן מול המסכים ותחושות הבדידות הנלוות ממשיכים לגדול, מתחדדת ומתחזקת במקביל חשיבותה ונחיצותה של קהילה. את הקהילה הנפלאה והמיוחדת שקמה פה, שלא מפסיקה להתפתח ולצמוח, קשה מאוד להסביר. הביטוי והמקום שיש לכל אחד, לצד הערך המוסף, העצום, והמגוון כל כך שכל אחת ואחד מקבל, הם לא פחות ממדהימים. בין אם בדברים גדולים כמו תמיכה והתפתחות עסקית של נגרים מקצועיים, או עצה טובה למי שנמצא יותר בהתחלה או סתם חסר ביטחון לרגע, עד הדברים הכי הקטנים כמו עוד זוג ידיים שיעזרו לך לסחוב רגע או החיוך המזמין שנכנסים..

ככה זה נראה שמתקבצים סביב תשוקה ואהבה משותפת, סביב חלומות והגשמה עצמית, סביב אהבת הזולת וחברות, סביב אנשים נפלאים כמוכם.. ברוכים הבאים!

עדי רייך

עדי רייך

נגר, נגר, נגר »
"בנגרות מסורתית, ותוצריה, טומנים ומשלבים בין כל כך הרבה אספקטים המשפיעים על האושר שלנו, האושר הזה הוא בדיוק הדבר שאני רוצה להפיץ לכולם. אני מאמין שדרך נגרות אני יכול לעשות את זה"
אמיר ראבק

אמיר רבק

בנאדם, נגר, מלא כיף »
"הדבר שאני הכי אוהב בנגרות, הוא אותו רגע שבו אני כל כך שקוע בפרויקט שכל דבר אחר בחיים פשוט מתפוגג כלא קיים, ואיני מרגיש דבר מלבד את חדוות היצירה"
יהודית ניסימוביץ

יהודית ניסימוביץ'

סקרנית, דברנית, אכפתית »
"אני אוהבת להתחיל עבודה עם עץ מאוד גס ולא מזמין, גולמי או ממוחזר, ולהפוך אותו לרהיט 'רך' למגע, פונקציונלי, ובתקווה גם יפייפה. אני מאוד אוהבת את היצירתיות שהמקצוע הזה יודע לדרוש ממך״
נדב שליזנגר

נדב שלזינגר

יזם, מעצב, נגר »
"עץ, כחומר, מטריף אותי. הוא יפה, הוא רומנטי, הוא יכול להיות כל כך הרבה דברים ולעבוד עם כל כך הרבה דברים, הוא חי. והחיבור הזה בין חומר חי לבין אנשים הוא קסום"