קורס נגרות מסורתית למתקדמים

כבר בנית לעצמך בסיס וידע כדי להתחיל ליצור ולנגר.. כבר הכרת את הסיפוק האדיר הזה אחרי שיצרת משהו במו ידייך, ראית שיש לך את זה, שזה עושה לך טוב!

כבר הבנת שאתה צריך עוד קפיצת מדרגה קטנה שתביא אותך לגבהים חדשים ואין סוף אפשרויות. בואו לשכלל את היכולות ולראות שאין גבול למה שהידיים שלכם יכולות לעשות!

קורס נגרות מסורתית למתקדמים מאפשר לך לקחת את זה לשלב הבא! להכיר את תהליכי התכנון והעיבוד הראשוניים, להיפגש ולעבוד עם מכונות הנגרות, ולהשלים טכניקות וכישורים נחוצים כדי ליצור רהיטים מדהימים בעצמכם.

 

מפגשים 1-3: הכרות עם מכונות

מה הם עושות? איך עובדים איתן? כללי בטיחות, תפעול, שימושים ויכולות, עבודה נכונה וכל מה שצריך לדעת כדי להתחיל לעבוד על מכונות הנגרות. 

מפגשים 4-5: עיבוד לעץ גולמי

תהליכי העיבוד הראשוני לעץ והכנתו לעבודה כפי שהוא מגיע לנגריה בצורתו הגולמית, תכנון נכון ופריסת החומר על פי תוכנית עבודה והכרת שלב הייבוש שבין הפריסה לתחילת העבודה וחשיבותו.

מפגשים 6-8: הדבקות ומחברים

הדבקה 'יבשה', הדבקה ויצירת "משטחים", הדבקות מורכבות, מחברים חדשים, השלכת טכניקות מחברים לעבודה על מכונות, יצור והשלמת כל חלקי הרהיט.

מפגשים 9-10: ה-details שעושים את ההבדל

הרכבה, פינפונים, גימורים, הקצעות סופיות, הדבקות אחרונות, יצירת  הפרטים הקטנים שמקפיצים רהיטים, והדרכים ליצור ולהשאיר את 'טביעת היד' הייחודית שלנו.

מספרים על הקורס

איפה? מתי? כמה?

הקורס מתקיים בימי רביעי, בשעות 18:00-21:30

בתאריכים: 21.8,  28.8,  4.9,  11.9,  18.9, 25.9, 2.10, 23.10, 30.10, 6.11 (סה"כ 35 שעות) 

ב'נגריה', בביה"ס החקלאי פרדס חנה.

בלב הרעיון נמצאים השאיפה והרצון לעשות טוב לעולם ולסביבה שלנו, והאמונה שנגרות מסורתית, ותוצרייה, טומנים ומשלבים בין כל כך הרבה אספקטים המשפיעים על האושר האישי שלנו, היא כלי אדיר לכך. עטפנו את כל זה בערכים ובדברים שחשובים לנו, ובעיקר בהמון המון אהבה. מקווים שתהנו מהתוצאה לא פחות מאיתנו 🙂

כמה עולה לדעת ליצור דברים מדהימים בידיים שלך?

במקום

בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 13.8

רק

(ניתן לחלק ל-3 תשלומים)
המחיר כולל את כל החומרים והציוד.