נגרי לילה – ערב פתוח בנגריה

נגרות זה לא דבר חדש עבורך, כבר יש לך קצת ניסיון וכמה פרוייקטים בשרוול שאפשר להראות בגאווה.. העונג וההנאה שבנגרות מוכרים לך היטב וחקוקים בראשך טוב טוב..

אבל אנחנו יודעים איך זה בחיים, לא קל (אנדרסטייטמנט) למצוא זמן לתחביב, עם השגרה השוחקת והעבודה ומחויבויות וכל הלחצים..  מי יכול לפנות יום שלם?!

וגם ככה זה ניהיה קצת מסובך, כי ככל שאתם משתפרים הכלים שלכם כבר לא מספיקים ובכלל ההרגשה היא שצריך קצת הדרכה ועזרה כדי לעלות לשלב הבא.. 

אנחנו מבינים אותך! הרגשה מוכרת! ובדיוק בשביל זה יצרנו עבורך את המסגרת המושלמת שתענה על כל הצרכים, תפתור על כל הבעיות, ותאפשר לך לנגר את החלום!

אז איך זה הולך לעבוד בעצם?

בכל שבוע, יום שני, הנגריה פותחת שעריה לעבודה עצמית בשעות הערב! למשך 5 שעות רצופות ומאושרות בכל פעם, אתם מוזמנים לבוא ולהנות, לא רק מהמקום וכל מה שהוא מאפשר, אלה גם מליווי של נגר מקצועי שנמצא שם לעזור, לייעץ, להדריך, ולהכווין אותכם.. בכל שאלה ופרוייקט! 

מספר המקומות בערב מוגבל עד ל6 משתתפים, אנא מהרו לשמור מקום!

 

אמיר רבק: מי זה ולמה כולם כל כך מתלהבים?!

אמוש היקר שלנו הגיע אלינו כל הדרך מקנדה הרחוקה והקרה, ונחת ישר ללימודי נגרת אומן שם פגשנו בו לראשונה, ואיזה מזל שכך קרה!

אמיר, למרות היותו גדול וחזק בצורה יוצאת דופן, הוא כולו לב גדול רך! הוא אוהב לעזור, ללמד, ולהדריך כמעט כמו שהוא נהנה לנגר וליצור בעצמו, ואין צל של ספק שאם היינו צריכים לבחור מישהו שיהיה לצידנו בכל פרוייקט שהוא.. זה האיש!

מספרים על הקורס

איפה? מתי? כמה?

הערב הפתוח מתקיים בכל יום שני, בשעות  17:00-22:00

ב'נגריה', בביה"ס החקלאי בפרדס חנה.

בלב הרעיון נמצאים השאיפה והרצון לעשות טוב לעולם ולסביבה שלנו, והאמונה שנגרות מסורתית, ותוצרייה, טומנים ומשלבים בין כל כך הרבה אספקטים המשפיעים על האושר האישי שלנו, היא כלי אדיר לכך. עטפנו את כל זה בערכים ובדברים שחשובים לנו, ובעיקר בהמון המון אהבה. מקווים שתהנו מהתוצאה לא פחות מאיתנו 🙂

כמה עולה לשמור מקום וליצור דברים מדהימים בליווי מקצועי?

אפשר או

לערב בודד, או כרטיסייה ל-5

לפי לערב!

(מחיר כרטיסייה ניתן לחלק ל-2 תשלומים)